Co umíme? – DoubleM

Co umíme?

Fotografie

Ještě než se s klientem setkáte osobně na prohlídce nemovitosti, jsou fotografie tím prvním co ho bude u Vaší inzerce zajímat. Často právě fotografie jsou tím rozhodujícím faktorem při projevení zájmu o koupi nebo pronájem. Zvolením správné techniky a profesionálním editačním procesem umíme vytvořit prezentaci, která ukáže Vaši nemovitost v tom nejlepším světle.

Videoprohlídky

Jednotlivé fotografie vytvoří základní představu co očekávat. Pokud ale chcete své zákazníky provést nemovitostí z pohodlí jejich současného domova, je forma videoprohlídky tím nejvhodnějším řešením. Díky tomu se Vám také otevře možnost odprezentovat prostředí, kde se nemovitost nachází, ať už poutavými záběry z výšky pomocí dronu nebo ze země. Ve videu máte také možnost zákazníka provést nemovitostí přímo Vy osobně.

Co umíme?Co umíme?

Vizualizace

Své místo k životu si každý chceme vybavit přesně podle sebe. Občas je ale složité si v prázdné místnosti představit kam bychom umístili nábytek, jaké bychom zvolili doplňky tak, aby k sobě ladily. I s tímto dokážeme pomoci a to právě formou 3D vizualizace. Můžete sami zvolit styl a my Vám nemovitost vybavíme bez jakékoliv náročné manuální práce, složitého a nákladného zařizování homestagingu a i tak Vámi nabízená nemovitost ožije.

2D/3D půdorys

Složité nákresy z katastru nemovitostí lidem, kteří nejsou z oboru,moc neřeknou. Jsou naopak mnohdy spíše matoucí. Proto je vhodnější zvolit cestu jednoduchých půdorysů, které ale předají všechny důležité informace pro zákazníka. U 2D půdorysu především rozložení jednotlivých pokojů, 3D půdorys je poté standardně doplněn o nábytek, ať už původní nebo navržený ve vizualizaci.

JAK TO S NÁMI PROBÍHÁ

Při práci s našimi klienty se držíme několika zásad
vycházejících z našich předchozích zkušeností:

Vždy Vám řekneme co od nás čekat, co kolik stojí a kde se která naše služba vyplatí dělat a kde ne.
Nejde pro nás neexistuje. Vždy se klientům snažíme vyjít vstříc. Pokud nemáme čas, tak si ho uděláme, nebo využijeme síť našich kontaktů.
Co řekneme, to uděláme. Deadline dodržíme, materiály dodáme v domluvené kvalitě.
Neustále se snažíme na sobě pracovat, zlepšovat sebe sama, naše technologie a postupy.
Ve všem máme pořádek, na všechno máme tabulku. Nestane se, že bychom zapomněli na termín focení nebo schůzku.